MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8293327
nr 829 3327
Byrå
Louis XVI-stil, längd: 71 cm, djup: 50 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 maj 2013
kl 18:50:58
600 kr
400 kr